|
XVI. Текст аудиторського висновку (звіту)
Найменування аудиторської фірми (П. І. Б. фудитора - фізичної особи - підприємця) |
Незалежна аудиторська фiрма ТзОВ "Галаудитконсалтинг" |
Код за ЄДРПОУ (реєстраційний номер облікової картки* платника податків - фізичної особи) |
31658287 |
Місцезнаходження аудиторської фірми, аудитора |
79053 м.Львiв, вул.Володимира Великого буд.81кв.36 |
Номер та дата видачі свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів, виданого Аудиторською палатою України |
2757, 30.11.2001 |
Реєстраційний номер, серія та номер, дата видачі та строк дії свідоцтва про внесення до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів** |
д/н, д/н, д/н, д/н |
Текст аудиторського висновку (звіту) |
АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК (ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА) ЩОДО ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ
ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "БРОДІВСЬКИЙ ЗАВОД СУХОГО ЗНЕЖИРЕНОГО МОЛОКА"
за 2014 рік
Керівництву та акціонерам ПАТ
"Бродівський завод сухого знежиреного молока"
Незалежна аудиторська фірма ТзОВ “Галаудитконсалтинг”:
- код за ЄДРПОУ:31658287;
-місцезнаходження аудиторської фірми: 79053 м.Львів, вул.Володимира Великого буд.81кв.36;
-свідоцтво про внесення у реєстр суб’єктів аудиторської діяльності №2757, рішення АПУ №104 від 30.11.2001р., рішенням Аудиторської палати України від 03 листопада 2011 року №240/4 термін дії Свідоцтва продовжено до 03.11.2016 року;
- свідоцтво про проходження контролю якості аудиторських послуг, рішення Аудиторської палати України від 27 січня 2011 р., № 227/4,
1.Звіт щодо фінансової звітності.
Ми, незалежна аудиторська фірма ТзОВ “Галаудитконсалтинг” провели перевірку фінансово – господарської діяльності публічного акціонерного товариства "Бродівський завод сухого знежиреного молока" (далі – ПІДПРИЄМСТВО).
Повна назва ПІДПРИЄМСТВА українською мовою: публічне акціонерне товариство "Бродівський завод сухого знежиреного молока".
Код за ЄДРПОУ: 00446374.
Місцезнаходження (юридична адреса): 80601, Україна, Львівська обл, м. Броди, вул. Івана Богуна, 3..
Дата реєстрації 30.12.1994р. Свідоцтво про державну реєстрацію серії Серiя А00 №466015. Номер запису про державну реєстрацію 13931050001000131. Місце проведення державної реєстрації: Бродівська районна державна адмiнiстрацiя.
ПІДПРИЄМСТВО здійснювало фінансово-господарську діяльність згідно Статуту, нова редакція якого зі змінами затверджена загальними зборами акціонерів 27 березня 2013 року і зареєстрована державним реєстратором 08 квітня 2013 року, реєстраційний №13931050001000131.
Основні види діяльності ПІДПРИЄМСТВА за звітний період згідно КВЕД:
10.51 - Перероблення молока та виробництво масла та сиру;
47.11 - Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту.
Товариство засноване відповідно до наказу регіонального відділення Фонду державного майна України у Львівській області від 7 грудня 1994 року №5/119 шляхом перетворення ДКП Бродовський завод сухого знежиреного молока у відкрите акціонерне товариство.
Акціонерами Товариства є юридичні і фізичні особи.
№
Власники
Кількість акціонерів
Кількість акцій (шт.)
% від статутного фонду
1.
Фізичні особи
2609
33707
4,77
2.
Юридичні особи
2
672 268
95,22
3.
Номінальні утримувачі
1
5
0,01
Всього:
2612
705 980
100
в тому числі власники, що володіють більше як 10% акцій:
1.
Компанія "ВМГ ВЕСТ МІЛК ЛІМІТЕД" (НЕ178561), юридична адреса: Дойраніс 10, Егкомі, Нікосія, Кіпр, 1065
672 243
95,2
Перевіркою було охоплено фінансово-господарську діяльність ПІДПРИЄМСТВА за період з 01 січня 2014 року по 31 грудня 2014 року з метою аудиторську перевірку повного пакету річної фінансової звітності Замовника за 2014 звітний рік з метою висловлення аудитором думки про те, чи фінансова звітність відображає достовірно, в усіх суттєвих аспектах фінансовий стан Замовника на 31.12.2014року, його фінансові результати та рух грошових коштів за рік, що закінчився на зазначену дату, відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.
При здійсненні перевірки аудитор керувалась вимогами Закону України "Про аудиторську діяльність", положеннями та вимогами Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг видання 2013 року, що обов’язкові для застосування в якості національних стандартів аудиту у відповідності до рішення Аудиторської палати України № 304/1 від 24.12.2014р. , які зобов’язують нас планувати і проводити аудиторську перевірку з метою одержання обґрунтованої впевненості у тому, що фінансові звіти та дані обліку не містять суттєвих викривлень, зокрема Міжнародних стандартів аудиту 700 «Формулювання думки та надання звіту щодо фінансової звітності», МСА 705 "Модифікація думки у звіті незалежного аудитора", МСА 706 "Пояснювальні параграфи та параграфи з інших питань у звіті незалежного аудитора". Аудиторський висновок був підготовлений та складений відповідно до:
Вимог до аудиторського висновку при розкритті інформації емітентами цінних паперів (крім емітентів облігацій місцевої позики)", затвердженому рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 29.09.2011 року №1360 (у чинній редакції).
Концептуальною основою для підготовки фінансової звітності ПІДПРИЄМСТВА є:
Міжнародні стандарти фінансової звітності (IFRS) - МСФЗ;
Міжнародні стандарти фінансової звітності (бухгалтерського обліку) (IAS) – МСБО.
Відповідальність управлінського персоналу за фінансову звітність
Управлінський персонал підприємства несе відповідальність за складання фінансової звітності відповідно до застосовуваної основи фінансової звітності (Міжнародних стандартів фінансової звітності), включаючи її достовірне подання. Управлінський персонал бере на себе відповідальність за такий внутрішній контроль, який він вважає потрібним для складання фінансової звітності, що не містять суттєвих виправлень внаслідок шахрайства або помилки.
Відповідальність аудитора
Відповідальність аудитора є висловлювання думки щодо цієї фінансової звітності на основі результатів проведеного нами аудиту. Ми провели аудит відповідно до Міжнародних стандартів аудиту. Ці стандарти вимагають від нас дотримання відповідних етичних вимог, а також планування й виконання аудиту для отримання достатньої впевненості, що фінансова звітність не містить суттєвих викривлень.
Аудит передбачає виконання аудиторських процедур для отримання аудиторських доказів стосовно сум та розкриття інформації у фінансовій звітності на підставі судження аудитора, яке ґрунтується на оцінці ризиків суттєвих викривлень фінансових звітів внаслідок шахрайства або помилок. Виконуючи оцінку цих ризиків аудитор розглядає заходи внутрішнього контролю, що стосуються підготовки та достовірного представлення фінансової звітності, з метою розробки аудиторських процедур, які відповідають обставинам, а не з метою висловлювання думки щодо ефективності внутрішнього контролю суб’єкта господарювання. Аудит включає також оцінку відповідності використаної облікової політики, прийнятність облікових оцінок, зроблених управлінським персоналом, та загального представлення фінансової звітності обліковим принципам, які є загальноприйнятими в Україні. Ми вважаємо, що отримали достатні та прийнятні аудиторські докази для висловлювання нашої думки.
Думка аудитора щодо повного комплекту фінансової звітності
Підстава для висловлення умовно-позитивної думки.
Аудитори не спостерігали за інвентаризацією наявних активів підприємства, оскільки дата інвентаризації у відповідності до наказу по ПІДПРИЄМСТВУ передувала даті укладання договору на проведення аудиторської перевірки.
В результаті перевірки встановлено наступні обставини, що можуть мати вплив на спроможність Підприємства продовжувати свою діяльність:
-? на звітну дату власний капітал становить (28810) тис.грн. що суперечить вимогам законодавства. Фактично підприємство може бути оголошене банкрутом;
-? у процесі перевірки встановлено, що Підприємством використано для оцінки необоротних активів проведену у 2007 році експертну оцінку основних засобів, яку доцільно переглянути з залученням незалежного оцінювача.
Висловлення думки
На нашу думку, за винятком впливу на фінансові звіти питань, про які йдеться у попередньому параграфі, а також коригувань, які могли б бути потрібні, фінансові звіти представляють достовірно в усіх суттєвих аспектах фінансовий стан Публічного акціонерного товариства ”Бродівський завод сухого знежиреного молока" станом на 31 грудня 2014 року, фінансові результати його господарської діяльності і рух грошових коштів за рік, що закінчився у вказану дату, згідно з Міжнародними стандартами фінансової звітності.
Не змінюючи нашої думки, ми звертаємо увагу на особливості оцінки окремих груп активів і зобов’язань, на наведені нижче.
Додаткова інформація
Вартість чистих активів станом на 31.12.2014р. складає (28810) тис. грн. Розмір статутного капіталу підприємство на початок і кінець року 741279 гривень. Вартість чистих активів ПІДПРИЄМСТВА є меншою за розмір статутного капіталу, що відповідно до вимог частини третьої статті 155 Цивільного кодексу України вимагає вжиття заходів щодо приведення мінімального розміру статутного капіталу до законодавчих вимог.
Суттєвих невідповідностей між фінансовою звітністю, що підлягала аудиту, та іншою інформацією, що розкривається емітентом цінних паперів та подається до Комісії разом з фінансовою звітністю (МСА 720 "Відповідальність аудитора щодо іншої інформації в документах, що містять перевірену аудитором фінансову звітність") - не виявлено.
У відповідності до Закону України "Про акціонерні товариства" та Статуту ПІДПРИЄМСТВА виконання значних правочинів потребує дозволу Наглядової ради підприємства. У досліджуваний періоді угод, що відповідали ознакам значних правочинів не було.
Корпоративне управління організовано на підприємстві відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства" та Статуту підприємства. Директором Товариства є громадянин України Биць Анаталій Антонович. Контрольні функції покладено на керівництво підприємства. Внутрішній аудит не здійснюється (підрозділ внутрішнього аудиту не створено).
Аудитором проведені процедури ідентифікації та оцінки ризиків суттєвого викривлення фінансової звітності внаслідок шахрайства у відповідності до МСА 240 "Відповідальність аудитора, що стосується шахрайства, при аудиті фінансової звітності". Аудитор дійшла висновку, що ризик суттєвого викривлення фінансової звітності внаслідок шахрайства, який стосується доходу, несуттєвий.
Основні відомості про аудитора (аудиторську фірму):
Перевірку фінансово – господарської діяльності публічного акціонерного товариства "Бродівський завод сухого знежиреного молока" здійснювала незалежна аудиторська фірма ТзОВ “Галаудитконсалтинг”. Свідоцтво про внесення у реєстр суб’єктів аудиторської діяльності №2757, рішення АПУ №104 від 30.11.2001р. (рішенням Аудиторської палати України від 03 листопада 2011 року №240/4 термін дії Свідоцтва продовжено до 03.11.2016 року). Місцезнаходження аудиторської фірми – 79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, буд. 81, кв. 36, тел. (032)2453060; факс (032)2453078.
Аудит проведений у відповідності до умов договору на проведення аудиту № 01-12\14 від 01 грудня 2014 року, роботи щодо визначення достовірності фінансової звітності були розпочаті 01 грудня 2014 року та закінчені 31 березня 2015 р., про що складений акт приймання-здачі виконаних робіт.
Аудитор, Директор ТзОВ „Галаудитконсалтинг”
(Свідоцтво про внесення
у реєстр суб’єктів аудиторської
діяльності №2757, рішення АПУ
№104 від 30.11.2001р.,
рішенням Аудиторської палати
України від 03 листопада 2011 року
№240/4 термін дії Свідоцтва
продовжено до 03.11.2016 року) Ю.В. Панченкова
Аудитор,
(сертифікат серії А № 003068) С.П. Лозовицький
м.п.
м. Львів, 31.03.2015р.
2.Звіт про інші правові та регуляторні вимоги
1. Корегування даних попередніх звітів
Згідно з Балансом станом на 31 грудня 2013 року, і балансом н 31.12.2014 р. у 2014 році ПІДПРИЄМСТВО не проводило зміни валюти Балансу на початок звітного періоду. ПІДПРИЄМСТВО визначило дату переходу на МСФЗ з 01.01.2012р. Узгодження власного капіталу і валюти балансу станом на 31 грудня 2013 року, на 31 грудня 2014 року, в наслідок здійснених корегувань залишків у відповідності з МСФЗ 1 розкрито у Примітах до звітності достатньо повно.
2. Перевірка правильності ведення бухгалтерського обліку, класифікації та оцінки необоротних активів та фінансових інвестицій ПІДПРИЄМСТВА
Оцінка та критерії визнання необоротних активів ПІДПРИЄМСТВА протягом 2014 року та на дату Балансу ПІДПРИЄМСТВА відповідають вимогам МСБО 16 "Основні засоби". Дані синтетичного обліку основних засобів відповідають даним аналітичного обліку.
Розкриття інформацію про склад необоротних активів (основних засобів, нематеріальних активів та інших необоротних матеріальних активів) на 31.12.2014 року у розрізі первісної. залишкової вартості та зносу станом на 31.12.2014 року розкрито у Примітках достатньо повно. Балансова вартість необоротних активів ПІДПРИЄМСТВА становить 5407 тис. грн. У процесі перевірки встановлено, що Підприємством використано для оцінки необоротних активів проведену у попередні періоди (2007 р.) експертну оцінку основних засобів, яку доцільно переглянути з залученням незалежного оцінювача.
Протягом 2014 року ПІДПРИЄМСТВО здійснювало нарахування амортизації необоротних активів за прямолінійним методом. Змін у методі нарахування амортизації основних засобів не відбувалося.
Податковий облік основних засобів та їхньої амортизації здійснюється на ПІДПРИЄМСТВІ у відповідності до вимог Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із наступними змінами та доповненнями (далі – Податковий кодекс).
Аудитори не спостерігали за інвентаризацією наявних необоротних активів підприємства, оскільки дата інвентаризації у відповідності до наказу по ПІДПРИЄМСТВУ передувала даті укладання договору на проведення аудиторської перевірки.
На дату балансу нематеріальних активів у Товариства не було.
3. Перевірка правильності ведення бухгалтерського обліку, класифікації та оцінки фінансових інвестицій ПІДПРИЄМСТВА
За статтею балансу Довгострокові фінансові інвестиції обліковується:
інші довгострокові фінансові інвестиції в сумі 25 тис.грн.
Визначення здійснено на основі оцінки за собівартістю. Перегляд вартості на звітну дату не здійснювався.
4. Перевірка правильності ведення бухгалтерського обліку, класифікації та оцінки запасів ПІДПРИЄМСТВА
Оцінка та критерії визнання запасів ПІДПРИЄМСТВА протягом 2013-2014 рр. та на дату Балансу у цілому відповідають вимогам МСБО 2 "Запаси" від 01.01.2012р.
У складі запасів у 2014 році підприємство відображає виробничі запаси та незавершене виробництво, оцінене за первісною вартістю (історичною собівартістю). Протягом 2014 року здійснена інвентаризація наявних запасів підприємства. Аудитор не спостерігав за інвентаризацією наявних запасів, оскільки дата інвентаризації у відповідності до наказу по ПІДПРИЄМСТВУ передувала даті укладання договору на проведення аудиторської перевірки. Через характер облікових записів ми не змогли підтвердити кількість запасів за допомогою інших аудиторських процедур. Інформація про склад запасів розкрита у примітках до звітності.
5. Перевірка правильності ведення бухгалтерського обліку, класифікації та оцінки дебіторської заборгованості ПІДПРИЄМСТВА
Визнання та оцінка реальності дебіторської заборгованості на ПІДПРИЄМСТВІ у цілому узгоджується з положеннями МСФЗ та ґрунтується на МСБО 39 "Фінансові інструменти: визнання та оцінка" щодо оцінювання дебіторської заборгованості та процедури визначення та відображення сумнівних боргів.
Станом на 31 грудня 2013 та 2014 років торговельна дебіторська заборгованість була знецінена на основі створення резерву сумнівних боргів. Інформація щодо дебіторської заборгованості і резерву сумнівних боргів розкрита у примітках.
6. Перевірка грошових коштів ПІДПРИЄМСТВА
У складі грошових коштів та їх еквівалентів згідно чинних МСФЗ відображають кошти в касі, на банківських рахунках і в дорозі, а також грошові документи. ПІДПРИЄМСТВО має в банківських установах такі поточні рахунки у національній валюті:
ПІДПРИЄМСТВО має в банківських установах такі поточні рахунки у національній валюті:
Найменування банку (філії, відділення банку), який обслуговує емітента за поточним рахунком у національній валюті
АТ»Укрсиббанк»
МФО банку
351005
Поточний рахунок
26008426342600
Станом на 31.12.2014 року на балансі ПІДПРИЄМСТВА рахувалися залишки грошових коштів в сумі 51 тис. грн. в національній валюті. Записи грошових коштів на дату балансу підтверджені актами звірки з банками.
7. Перевірка реальності розміру зобов’язань, відображений у фінансовій звітності ПІДПРИЄМСТВА
Визнання, облік та оцінка зобов’язань протягом 2014 року та на дату Балансу здійснювалась на ПІДПРИЄМСТВІ у відповідності з вимогами МСФЗ: МСБО 1 "Подання фінансових звітів" від 01.01.2012р. та МСБО 37 "Забезпечення, умовні зобов'язання та умовні активи" від 01.01.2012р.
Структура зобов’язань ПІДПРИЄМСТВА свідчить повну залежність підприємства від кредиторської заборгованості. У Підприємства відсутній власний капітал .
8. Перевірка правильності та адекватності визначення власного капіталу ПІДПРИЄМСТВА та його структури
Заявлений статутний капітал ПІДПРИЄМСТВА на 01 січня 2014 року складав 741279 грн. Сплачений капітал ПІДПРИЄМСТВА складав 741279 грн. Емісія акцій зареєстрована Львівським територіальним управлінням ДКЦПФР, Свідоцтво про реєстрацію випуску акцій №39\13\1\07 від 12 жовтня 2007 року, дата видачі 08 травня 2008р.
У 2014 році змін, пов’язаних із статутним капіталом ПІДПРИЄМСТВА, не відбувалося.
Додатковий капітал на ПІДПРИЄМСТВІ складає 6013 тис. грн. Станом на 31.12.2014р. резервний капітал ПІДПРИЄМСТВА становить 27 тис.грн.
Накопичені збитки становлять (35591) тис.грн. Загальна сума власного капіталу становить ( 28810) тис.грн.
9 Перевірка правильності ведення бухгалтерського обліку, класифікації та оцінки витрат ПІДПРИЄМСТВА
Оцінка та критерії визнання витрат ПІДПРИЄМСТВА, їх класифікація протягом 2013-2014 років у цілому відповідають вимогам МСФЗ.
Податковий облік витрат господарської діяльності здійснюється на ПІДПРИЄМСТВІ у відповідності до вимог Податкового кодексу України.
У звязку з тим, що Підприємство не очікує що відшкодування або компенсація балансової вартості відстрочених ативів чи зобовязань зменшить (чи збільшить ) майбутні податкові платежі, відображення відстрочених податкових активів і зобов’язань не здійснювалось.
10.Перевірка реальності та точності фінансових результатів ПІДПРИЄМСТВА, відображених у фінансовій звітності
Дохід (виручка) від реалізації продукції на ПІДПРИЄМСТВІ протягом 2012-2104 р. визначалась у відповідності до вимог МСБО 18 "Дохід" від 01.01.2012р.
Протягом 2014 року ПІДПРИЄМСТВО одержувало доходи від реалізації товарів, робіт послуг – 38451 тис. грн. ; інші операційні доходи – 237 тис. грн. (без ПДВ).
Податковий облік доходів здійснюється на ПІДПРИЄМСТВІ у відповідності до вимог Податкового кодексу України.
11. Розкриття інформації про дії, які відбулися протягом звітного року та можуть вплинути на фінансово-господарський стан емітента та призвести до значної зміни вартості його цінних паперів, визначених частиною першою статті 41 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок".
До дій, які можуть вплинути на фінансово-господарський стан емітента та призвести до значної зміни вартості його цінних паперів, визначених частиною першою статті 41 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" відносяться: прийняття рішення про розміщення цінних паперів на суму, що перевищує 25 відсотків статутного капіталу; прийняття рішення про викуп власних акцій; факти лістингу/делістингу цінних паперів на фондовій біржі; зміна складу посадових осіб емітента, отримання позики або кредиту на суму, що перевищує 25 відсотків активів емітента; зміну власників акцій, яким належить 10 і більше відсотків голосуючих акцій; рішення емітента про утворення, припинення його філій, представництв; рішення вищого органу емітента про зменшення статутного капіталу; порушення справи про банкрутство емітента, винесення ухвали про його санацію; рішення вищого органу емітента або суду про припинення або банкрутство емітента.
Відповідно до вище вказаного, у 2014 році були здійснені такі дії:
1. Загальними зборами акціонерів від 6 травня 2014 року прийнято рішення щодо передачі в іпотеку/заставу АТ «Укрексімбанк» рухомого та нерухомого майна окремо, або як цілісний майновий комплекс, що належить на праві власності ПАТ «Бродівський завод сухого знежиреного молока», в якості забезпечень кредитних зобов’язань ПАТ «Дубномолоко» перед АТ «Укрексімбанк».
Дано дозвіл директору товариства укласти з Публічним акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України» відповідні договори (угоди) застави, іпотеки, поручительства, згідно з якими Товариство виступатиме в якості іпотекодавця/заставодавця, з метою забезпечення кредитних зобов’язань ПАТ «Дубномолоко» перед АТ «Укрексімбанк».
2. Загальними зборами акціонерів від 12 грудня 2014 року прийнято рішення про попереднє схвалення значних правочинів, що можуть вчинятися ПАТ «БРОДІВСЬКИЙ ЗАВОД СУХОГО ЗНЕЖИРЕНОГО МОЛОКА» із Публічним акціонерними товариством «Державний експортно-імпортний банк України» (АТ «Укрексімбанк» протягом одного року з дати прийняття цього рішення.»
Попередньо схвалені вчинення Товариством протягом одного року з дати прийняття цього рішення Загальними зборами Товариства, наступних значних правочинів, укладення яких Статутом Товариства та чинним законодавством України віднесено до компетенції Загальних зборів Товариства:
Договори (угоди) застави, іпотеки, внесення змін та доповнень, укладення додаткових угод, угод про розірвання таких договорів, граничною вартістю, що не перевищуватиме 20 000 000.00 (двадцять мільйонів) гривень, які укладатимуться Товариством із Публічним акціонерними товариством «Державний експортно-імпортний банк України» в якості забезпечення виконання зобов’язань позичальниками за Генеральною угодою №151207N4 від 26.06.2007 (Генеральна угода), укладеною з АТ «Укрексімбанк».
Встановити, що укладання Товариством правочинів, щодо яких Загальними зборами Товариства прийнято рішення про їх попереднє схвалення, здійснюється на наступних умовах:
1. Товариство має право вчиняти правочини, передбачені пунктом 7.1. протоколу, щодо яких Загальними зборами Товариства прийнято рішення про їх попереднє схвалення, тільки за умови прийняття Наглядовою радою Товариства рішення про вчинення (надання попереднього письмового дозволу (згоди) на вчинення) кожного правочину, оформленого у вигляді протоколу.
2. Схвалити та уповноважити Наглядову раду Товариства протягом одного року з дати прийняття Загальними зборами Товариства рішення про попереднє схвалення правочинів, передбачених пунктом 7.1 протоколу, приймати рішення про вчинення (надання попереднього письмового дозволу (згоди) на вчинення) кожного правочину.
3. Укладання Товариством у подальшому додаткових договорів (угод)/договорів про внесення змін до укладених договорів (правочинів), договорів (угод) про розірвання укладених договорів (угод), які змінюють основні умови правочинів або припиняють дію правочинів, передбачених пунктом 7.1 цього протоколу, здійснюється за рішенням Наглядової ради Товариства без необхідності отримання окремого рішення Загальних зборів Товариства.
Інших дій, визначених частиною першою статті 41 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" у звітному періоді не було.
12. Аналіз показників фінансового стану ПІДПРИЄМСТВА
Показники
На 01.01. 2014р.
На 31.12. 2014р.
Відхилення
Оптимальне значення
Коефіцієнти ліквідності:
Коефіцієнт абсолютної ліквідності
0,0080
0,0008
-0,0071
0,25-0,5
Коефіцієнт загальної ліквідності
0,6115
0,5140
-0,0975
1,0-2,0
Коефіцієнт швидкої (поточної) ліквідності
0,5130
0,2765
-0,2366
0,7-0,8
Коефіцієнти фінансової стабільності:
Коефіцієнт фінансової стійкості
-0,562701868
-0,782944262
-0,2202
0,25-0,5
Коефіцієнт покриття зобов’язань власним капіталом (структури капіталу або фінансування)
-2,548490142
-2,118222839
0,4303
<1
Чисті активи
Чисті активи
-20035
-28810
-8775,0000
> Стат капіталу
Аудитор, Директор ТзОВ „Галаудитконсалтинг”
(Свідоцтво про внесення
у реєстр суб’єктів аудиторської
діяльності №2757, рішення АПУ
№104 від 30.11.2001р.,
рішенням Аудиторської палати
України від 03 листопада 2011 року
№240/4 термін дії Свідоцтва
продовжено до 03.11.2016 року) Ю.В. Панченкова
Аудитор,
(сертифікат серії А №003068) С.П. Лозовицький
м. Львів, 31.03.2015р. д/н д/н д/н |
|
|